Mijają dni – (20.12.2009)
……….z życia Świetlicy Środowiskowej Arka……….

Mijają dni, miesiące. Wakacje już dawno za nami. Rok szkolny 2009/2010 trwa a przed nami sporo pracy, ciekawych wydarzeń, tych zarówno lepszych jak i gorszych.

Jednak czas szybko mija. Należy więc właściwie go wykorzystać, by mieć co wspominać, wyciągać wnioski i realizować założone cele, zadania. Obecnie na liście świetlicy zapisanych jest 34 wychowanków. Wychowawcy, wolontariusze i inne osoby dobrej woli przyczyniają się do tego, iż dzieciaki przychodzą i uczestniczą w „życiu” świetlicy. Pomagamy dzieciom w lekcjach, w przygotowaniu się do kolejnego dnia nauki. Oglądamy razem filmy, wypełniamy czas poprzez zajęcia plastyczne, profilaktyczne, gry, zabawy. Obecnie przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia. Tegoroczna wigilia planowana jest na dzień 18.12.2009r. Dzieciaki uczą się ról, planujemy wigilie, dekoracje, przygotowaliśmy już wiele kartek świątecznych. Mamy nadzieje, że wszystko co zaplanujemy uda nam się zrealizować.

Informujemy, że dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na świetlicy. Dlatego chętne dzieci wraz z opiekunami zapraszamy do zapisywania się na świetlicę od nowego półrocza, tj. od 04.01.2010r.

Chcielibyśmy również Państwu życzyć, aby wszystkie plany związane z tegorocznymi świętami spełniły się. Z tej okazji ślemy życzenia:

Z Okazji Świat Bożego Narodzenia Życzymy Pokoju Chrystusowego
Zdrowia i Błogosławieństwa Bożego
Niech Nadchodzący Nowy Rok 2010
Przyniesie Wiele Łask Bożych,
Życzymy Również Bożej Mocy Co Dnia.
Niech Każda Chwila Bożego Narodzenia
Żyje Własnym Pięknem,
Nowy Rok Niech Obdaruje
Pomyślnością i Szczęściem.
Niech Spełniają Się Marzenia
Wszystkiego Najpiękniejszego
Życzą
Wychowankowie Wraz z Wychowawcami
Świetlicy Środowiskowej Arka.

Mijają dni – (20.12.2009)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × three =