7 sekretów efektywnego ojcostwaZa oknami i na kartach kalendarza wiosna. Czas porządków, konserwacji rowerów tudzież innego sprzętu, jak również snucia planów na wakacje. To także kolejny, dany nam mężczyznom czas, aby przyjrzeć się swojemu ojcostwu. Czy jest to oczywiste, że jestem tatą? A może to tylko obowiązek, bez czerpania przyjemności z ojcowania swoim pociechom? A może bycie ojcem staje się rutynowym powtarzaniem czynności i umyka nam w natłoku „ważnych spraw”? Zachęcam do szukania odpowiedzi na te pytania.
Chcąc wykorzystać ojcowski zapał, w ramach XX Bełchatowskich Dni Rodziny, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Oddział w Bełchatowie w ramach konkursu ofert ogłoszonych przez Miasto Bełchatów, zaprasza na warsztaty dla ojców ( tych przyszłych również). Czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie, czy jestem TATĄ dla swoich dzieci?
Dzięki warsztatom:
– przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci,
– lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania,
– nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie,
– zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować,
– uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną)
i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem,
– poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.
Zajęcia odbędą się w godz.: 9.00 – 18.00 w sobotę, 16 maja 2015 r. Warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net. Koszt uczestnictwa na osobę w trwającym 10 godzin dydaktycznych warsztacie (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi: 140 zł/ os. Z uwagi na dofinansowanie uczestnicy poza wpłatą zaliczki w wysokości 27zł/os. nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.
Mamy ograniczoną liczbę miejsc – zapisz się już dziś. Zapisy na www.tato.net.
Dlaczego warto? Przeczytaj też świadectwo jednego z ojców (uczestnika warsztatów):
„Obsługa kasy fiskalnej to 30 godzin kursu, podstawy Photoshopa 32 godziny, obsługa komputera – 50 godzin, prawo jazdy min. 60 godzin nauki. Zdobycie zawodu – w moim przypadku 12 lat.
A ojcostwo? Z dnia na dzień – niejako z mianowania? Jeżeli jesteś do niego w 100% gotów zaraz po narodzeniu Twojego dziecka – gratuluję! Jeżeli masz jednak wątpliwości – musisz się uczyć, rozmawiać, szukać wzorów, poznać doświadczenia innych. Po co? By powielić ich sukces i uniknąć błędów.
Gra, bowiem nie idzie o zepsucie kasy fiskalnej czy fotki
w Photoshopie. Chodzi o Twoje dziecko. Co więcej – także jego dzieci, jego rodzinę, jego szczęście. Może jesteś elementem domina pokoleń, od którego zacznie się coś niezwykłego i pięknego. Być może też, jesteś tym klockiem domina, na którym coś złego musi się definitywnie skończyć.
Wychowując dziecko jesteś jak rzeźbiarz w najcenniejszego marmuru. Bez obróbki – pozostanie bezkształtną bryłą. Gdy uderzysz dłutem za lekko – kształt płaskorzeźby daleki będzie od ideału. Gdy przesadzisz z siłą – kamień pęknie. Pozostanie w nim na zawsze nieusuwalna rysa.
Gramy, więc o najwyższą stawkę – bycie tatą – najważniejszą misję w życiu mężczyzny. WarszTaty „Bliżej – pełna łączność”, otwierają drzwi do świata ojców. Pokazują filary, na których oprzeć możemy nasz rodzinny świat. Zaczniecie budować „dom na skale”, a wtedy będzie on trwał niewzruszony.
Warto znaleźć czas by wziąć w nich udział.” (źródło tato.net)
Do zobaczenia!
Sylwester Paradecki 600 185 665
Koordynator warsztatów- ojciec 4 dzieci.

Warsztaty BLIŻEJ, PEŁNA ŁĄCZNOŚĆ – czyli wyśmienita propozycja dla ojców, którzy chcą być bohaterami dla swoich dzieci! (info nie tylko dla mężczyzn)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − 3 =