Drodzy Rodzice!

W dzisiejszym świecie promującym przekaz swobody seksualnej i szerokiej dostępności naszych dzieci do mediów, my jako rodzice jeszcze bardziej musimy zadbać o właściwe wychowanie dzieci w sferze seksualności i walczyć o czystość swoich dzieci.

Dlatego też organizatorzy, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Bełchatowie, serdecznie zaprasza w piątek 10.05.2019 r. na godz. 17.00 do Oratorium św. Jana Pawła II przy parafii Narodzenia NMP w Bełchatowie (ul. Kościuszki) na konferencję, która będzie poświęcona tematowi wychowania naszych dzieci do pięknej miłości – a więc „Jak i po co rozmawiać z dziećmi … o tych sprawach”. Spotkanie poprowadzą Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie – małżeństwo z Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie posługujące w poradni rodzinnej, autorzy warsztatów dot. wychowania seksualnego dzieci.

Przewidywany czas trwania od godz.17.00 do 19.00.

Zaproszenie to jest skierowane do wszystkich RODZICÓW zatroskanych o dobro swoich dzieci. Tematem obejmiemy wychowanie w tej sferze zarówno małych dzieci, jak
i nastolatków i dorastającej młodzieży. Konferencja skierowana jest więc do rodziców dzieci w każdym wieku, zachęcamy również małżeństwa, które przygotowują się dopiero do roli rodziców:).

 

Zaproszenie na konferencję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 6 =